BIZNESA PUSDIENU PIEGĀDE UN LĪDZŅEMŠANA

Katru darba dienu no 12:00-16:00 piedāvājam biznesa pusdienas līdzņemšanai, gaidām Jūs Doma laukumā 2. Visus, kas atnāks pēc ēdiena, cienāsim ar gardu kafiju.

Ja vēlaties restorāna cienīgas pusdienas birojā, uzņēmumā vai mājās, un Jūsu rēķina summa būs virs 50€, B Bārs Restorāns ar prieku Jums tās piegādās bez maksas. Izmantojiet šo iespēju 5 reizes un dzeriet B Bāra dāvināto Prosecco!

Zvaniet +371 20274437 vai rakstiet diana@bbars.lv

ĒDIENU PIEGĀDE

Ja nav iedvesmas gatavot un bijusi gara darba diena, ja ir svētki vai vēlaties kādu iepriecināt, B Bārs Restorāns piegādās pusdienas vai vakariņas Jūsu mājā vai darba vietā.

Ja gribat vakaru pavadīt ar viesiem, nevis uzņemties saimnieka rūpes, profesionāls viesmīlis/pavārs aizbrauks pie Jums un parūpēsies Jūsu vietā.

Varat pasūtīt un saņemt arī uz vietas Doma laukumā 2.

Zvaniet +371 20274437 vai rakstiet diana@bbars.lv

KOKTEIĻU PIEGĀDE UN LĪDZŅEMŠANA

Darba dienās Laimīgā kokteiļu stunda no 16:00-17:00 – līdzņemšanai divi kokteiļi par viena cenu. Pabeidz darba dienu ar kokteilīti!

Piektdienu vakaros mēs strādājam un piedāvājam kokteiļus līdzņemšanai.

Ja vēlaties baudīt kokteiļus birojā, uzņēmumā vai mājās, zvaniet, B Bārs tos piegādās.

KOKTEIĻU VAKARI UN KOKTEIĻU MEISTARKLASES

Kokteiļu vakars ar bārmeni birojā vai mājās ir lielisks veids, kā pārsteigt savus viesus/kolēģus un baudīt vakaru ar īpašiem dzērieniem.

Kokteiļu meistarklase ar bārmeni Jūsu birojā vai mājās ir iespēja jautrā un draudzīgā atmosfērā pagatavot kokteiļus profesionāla bārmeņa pavadībā un tos nobaudīt draugu/kolēģu kompānijā jūsu vai darba vietā vai mājā. Tas ir lielisks papildinājums Jūsu svētkiem vai vienkārši jautram vakaram.

Piedāvājam uzkodas pie kokteiļiem!

Zvaniet +371 20274437 vai rakstiet diana@bbars.lv