• ĒDIENU UN KOKTEIĻU PIEGĀDE

    Šī ir lieliska iespēja baudīt pusdienas, vakariņas un svinēt svētkus birojā vai mājās!

    Uzzini vairāk
ĒDIENU PIEGĀDE

Ja nav iedvesmas gatavot un bijusi gara darba diena, ja ir svētki vai vēlaties kādu iepriecināt, B Bārs Restorāns piegādās pusdienas vai vakariņas Jūsu mājā vai darba vietā.

Ja gribat vakaru pavadīt ar viesiem, nevis uzņemties saimnieka rūpes, profesionāls viesmīlis/pavārs aizbrauks pie Jums un parūpēsies Jūsu vietā.

Varat pasūtīt un saņemt arī uz vietas Doma laukumā 2.

KOKTEIĻU VAKARI UN KOKTEIĻU MEISTARKLASES

Kokteiļu vakars ar bārmeni birojā vai mājās ir lielisks veids, kā pārsteigt savus viesus/kolēģus un baudīt vakaru ar īpašiem dzērieniem.

Kokteiļu meistarklase ar bārmeni Jūsu birojā vai mājās ir iespēja jautrā un draudzīgā atmosfērā pagatavot kokteiļus profesionāla bārmeņa pavadībā un tos nobaudīt draugu/kolēģu kompānijā jūsu vai darba vietā vai mājā. Tas ir lielisks papildinājums Jūsu svētkiem vai vienkārši jautram vakaram.

Piedāvājam uzkodas pie kokteiļiem!

IZBRAUKUMA BANKETI

Organizējam banketus gan B Bārs Restorāns telpās Rīgā, Doma laukumā 2, gan izbraukumos.

B Bārs Restorāns ir vieta, kur svinēt lielus un mazus svētkus (līdz 100 pers.), organizēt korporatīvus pasākumus, konferences un seminārus.

Piedāvājumā ir lieliska vīnu izvēle, stiprie dzērieni, kokteiļi, pieskaņotas uzkodas vai kārtu pusdienas/vakariņas, un gaisīgas pašceptas kūkas.

Taču, ja svētki paredzēti citur, labprāt apkalposim Jūs arī Jūsu izvēlētajā vietā. Varat pasūtīt un atbraukt visam pakaļ Doma laukumā 2, bet ja vajag – sagatavosim, aizvedīsim, uzklāsim un izdekorēsim. Ja vēlaties, mūsu pavāri grilēs Jūsu svētkos vai mūsu bārmeņi miksēs kokteiļus Jūsu viesiem.

Zvaniet +371 20274437 vai rakstiet sabine@bbars.lv